Strony związane z hasłem 'wesele':

Sortuj po:

 • Lena - sklep z odzieżą dla puszystych »

  Sklep. Lena. pl to sklep internetowy z ubraniami w rozmiarze 40+ — jeden z większych i bogato wyposażonych. Na stronie sklepu znajdziemy między innymi sukienki dla puszystych w rozmiarach 40 - 62, lecz to nie wszystko.
  W szerokiej ofercie Lena sklep odszukają Państwo nieomal wszelki detal odzieży. Prezentowane w sklepie produkty charakteryzują się najlepszą jakością i starannością wykonania.
  Lena - sklep dla puszystych zarządzany jest przez ekspertów, którzy na co dzień zajmują się damską modą. Z uwagi na to panie plus size wyszukają tu garderobę nie tylko w odpowiednim rozmiarze, lecz też charakteryzujące się atrakcyjnym i szczególnym stylem. Pracownicy sklepu dokładają wszystkich starań, aby klientki stale zdołały odnaleźć pośród naszych ofert ubiór na siebie. Zazwyczaj szukane suknie XXL sprzedaje właśnie lena. sklep. pl. Załoga sklepu stara się dalej ewoluować i oferować klientkom coraz to nowsze elementy garderoby, w jakiej mogą się czuć komfortowo i elegancko.

  Data dodania: 25 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Suchy lód »

  Suchy lód coraz częściej można spotkać na weselach organizowanych w warszawie lub województwie mazowieckim. Zestalony dwutlenek węgla jest wykorzystywany w przemyśle oraz transporcie niemniej jednak od dekad był używany do efektów specjalnych w tatrze lub na koncertach. Korzystając z suchego lodu można na weselu zaprezentować niesamowite efekty gęstej białej chmury, w której młoda para będzie wykonywała swój pierwszy taniec. Pierwszy taniec młodej pary w obłokach jest niesamowitą oprawą wesela. Młoda para podczas tańca wygląda tak, jakby unosiła się w chmurach. Suchy lód na wesele kupowany jest w określonej ilości lub zestawach wysyłkowych. Zestawy suchego lodu na wesele dostarczane są kurierem dzień przed uroczystością. Najczęściej zamawiany jest suchy lód na wesele w ilości: 20 kg lub 25 kilogramów suchego lodu. Zamawiana ilość zelży od tego, jak często suchy lód ma być używany do efektów specjalnych. Granulat suchego lodu można użyć również do drinków lub napojów niegazowanych.

  Data dodania: 13 08 2020 · szczegóły wpisu »