Strony związane z hasłem 'biura':

Sortuj po:

 • Wyposażenie do biura »

  abm. com. pl - to strona przeznaczona zademonstrowaniu wyposażenia do sklepów i biur proponująca zwłaszcza: regały metalowe, szafy ubraniowe bhp, manekiny krawieckie, metkownice, regały chromowane, krajalnice do wędlin, fotele biurowe, stoły konferencyjne, fotele gabinetowe, wózki samoobsługowe itd.
  Na naszej stronie możesz obejrzeć szeroką gamę oferowanych produktów a także przykładowe projekty, wybrane wizualizacje i realizacje sklepów wielu branż - zapraszamy do obejrzenia naszych galerii.

  Data dodania: 09 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skaler – ogłoszenia nieruchomości »

  Serwis nieruchomości - aktualne oferty i ogłoszenia nieruchomości z całej
  Polski. Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości bez pośredników. Aktualne oferty:
  mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe, garaże, grunty, wynajem
  nieruchomości. Portal powstał z myślą o łatwej i intuicyjnej obsłudze
  informacji. Użytkownikami mogą być osoby prywatne, deweloperzy jak i biura
  nieruchomości.

  Data dodania: 20 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Preparowanie trofeów »

  Czy marzysz o tym, żeby zapolować na grubego zwierza? Polowanie w Kanadzie - tym surowym i nieco tajemniczym kraju jezior i zapierających dech w piersiach lasów może okazać się niesamowitą przygodą. Nasi klienci mogą polować na łosie, wilki i grizli. Polowanie w Kanadzie umożliwia ustrzelenie łosia, wilka lub niedźwiedzia. Nawet nie potrzeba świadectwa lekarskiego gdyż wystarczy, że wrzucisz do naszego biura polowań nieco kasy i temat załatwiony. Zrób coś dobrego dla ochrony przyrody i wybierz się z nami na polowanie w Kanadzie. Osoby, które chcą zapolować na łosia, zapraszamy do Kanady, gdzie polowanie tego rodzaju jest legalne. Przyjemnością staje się preparowanie upolowanych zwierząt. Polowania Kanada traktuje w sposób bardzo poważny - nie można pozwolić sobie na żadną samowolkę, dla dobra zachowania ekosystemu w stosownej równowadze. Takiej przygody nie przeżyjesz w Polsce! Biuro polowań posiada bogatą ofertę wyjazdów na polowania kanada.

  Data dodania: 23 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe »

  Biura rachunkowe Gdynia oferują promocyjne ceny dla nowych firm! Wejdź na stronę www i zapoznaj się z ofertą jaką przygotowało biuro rachunkowe Gdynia, Trójmiasto - obsługa księgowa firm, spółek z oo, fundacji, płace, zus'y, rozliczenie zwrotu podatku z zagranicy! Pełna oferta na stronie www biura Rakso! Księgowy z Trójmiasta zajmie się kompleksową obsługą księgową Twojej firmy!

  Data dodania: 03 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe znany księgowy »

  Opracowujemy niezbędne dokumenty do zus-u oraz wypełniamy deklaracje pit i vat. Opracowujemy rozliczenia podatkowe, oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych. Wykonujemy szereg bilansów i analiz. Proponujemy kompleksową obsługę księgowości przedsiębiorców. Naszym klientom pomagamy w założeniu firmy oraz rozpoczęciu działalności gospodarczej. Ponadto oferujemy obsługę kadrowo-płacową oraz usługi w dziedzinie kalkulacji wynagrodzeń dla pracowników. Dbamy o rozwój i podnoszenie kwalifikacji naszej kadry pracowników. Zakładamy spółki. Możesz na nas liczyć już na starcie konstruowania umowy spółki. Z chęcią poznamy twoje wymagania i plany, odpowiadamy na pytania i rozwiejemy wątpliwości, a w kolejnym kroku opracujemy odpowiednią dla ciebie umowę. Współpracując z klientem pokazujemy kierunki mające na celu pomoc w rozwoju działalność firmy. Czekamy na państwa decyzję! Dołącz do wielu naszych zadowolonych partnerów! Zaufaj naszym ekspertom i rozpocznij z nami współpracę.

  Data dodania: 22 01 2021 · szczegóły wpisu »