Strony związane z hasłem 'kancelaria':

Sortuj po:

 • Adwokat WARSZAWA | ROZWÓD, PODZIAŁ MAJĄTKU »

  Adwokat Robert Ofiara, prowadzący swą kancelarię adwokacką w Warszawie jako główną specjalizację swej działalności wybrał prawo rodzinne. Już od 2008 roku udziela porad prawnych w zakresie spraw o rozwód, podział majątku, kontakty z dzieckiem oraz m. in. w zakresie kwestii spadkowych. Zdobywał praktykę zawodową m. in. w Komitecie Ochrony Praw Dziecka, gdzie wspierał osoby będące w konflikcie okołorozwodowym, m. in. w zakresie przygotowywania pozwu o rozwód, doradztwa w zakresie spraw rozwodowych, uregulowania kontaktów z dzieckiem, podziału majątku i innych zagadnień z zakresu prawa rodzinnego. Ponadto adwokat Robert Ofiara jest autorem licznych eksperckich publikacji z zakresu spraw o rozwód, podział majątku, czy też o kwestiach uregulowanie kontaktów z dzieckiem. Adwokat przyjmuje swych klientów w siedzibie w Warszawie. Kancelaria adwokacka mieści się przy Al. Jerozolimskich 47, Warszawa Centrum.

  Data dodania: 28 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Anna Marcinkowska Łódź »

  Kancelaria adwokacka, którą kieruje Adwokat Anna Marcinkowska umiejscowiona jest w Łodzi. Korzystając z oferty kancelarii możemy liczyć na pomoc w aspekcie prawa rodzinnego, finansowego i karnego. Adwokat entuzjastycznie podejmie się także pomocy prawnej świadczonej z tytułu odszkodowania i zadośćuczynienia w wyniku wypadku bądź śmierci najbliższej osoby. Kancelaria adwokacka profesjonalnie reprezentuje Klienta przed sądem w kwestiach cywilnych i karnych dbając o jej pomyśle ukończenie. Adwokat Anna udzieli także porad prawnych. Kancelaria świadczy obsługę prawną osobom indywidualnym oraz przedsiębiorcom.

  Data dodania: 17 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Upadłość konsumencka Warszawa »

  Upadłość konsumencka Warszawa to specjalizacja Kancelarii Prawnej z Warszawy o nazwie “Wspólnicy”. Kancelaria ta zajmuje się sprawami z zakresu upadłości konsumenckiej, audytów nieruchomości czy działań związanych z restrukturyzacją Warszawa. Upadłość konsumencka Warszawa i inne - sprawdź jakie usługi leżą w obrębie specjalizacji miejsca jakim jest Kancelaria Prawna “Wspólnicy” Malecha, Krzemiński i Noga.

  Data dodania: 23 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Wrocław »

  Jakie zadania ma Kancelaria Notarialna Wrocław? Wejdź na stronę internetową Kancelarii Notarialnej Szyszko Tekieli Spółka Partnerska z Wrocławia i poznaj zakres świadczonych usług. W ofercie znajdziesz sporządzanie umów, aktów i odpisów, a także innych dokumentów. Kancelaria Notarialna Wrocław Szyszko Tekieli zaprasza do kontaktu - warto umówić się wcześniej na spotkanie z notariuszem i ustalić szczegóły!

  Data dodania: 23 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokatów LIPIŃSKI & WALCZAK »

  Kancelaria Prawna Lipiński & Walczak specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, nieuczciwej konkurencji oraz zagadnieniach z dziedziny krajowego i międzynarodowego prawa karnego. W ramach naszych usług oferujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, co pozwala nam na efektywną obsługę naszych klientów. Staramy się podejść do zagadnień prawnych nieszablonowo, szukając kreatywnych rozwiązań, które pomagają klientom wprowadzić na rynek nowe produkty i usługi.

  Data dodania: 20 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Janik i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.J. »

  Jako Kancelaria prawnicza działająca od 1994 roku, specjalizujemy się w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów prawnych. Współpracujemy z podmiotami gospodarczymi i osobami fizycznymi, reprezentując ich przed polskimi i zagranicznymi sądami oraz urzędami. W naszym zespole pracują doświadczeni prawnicy, którzy pomagają Klientom w osiągnięciu zamierzonych celów i ochronie ich interesów na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 21 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Śliwowski Nowak Adwokaci spółka komandytowo-akcyjna »

  Tworząc kancelarię adwokacką SN Adwokaci, stworzyliśmy miejsce, w którym rzetelne wsparcie podatkowo-prawne i pomoc prawną otrzymają zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorcy. Jako zespół wykwalifikowanych adwokatów, świadczymy usługi w zakresie wielu specjalizacji, każdorazowo opierając się na zgromadzonym dotychczas doświadczeniu. Sprawdź szczegółową ofertę i zyskaj wsparcie na miarę swoich potrzeb.

  Data dodania: 20 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy »

  Szukasz prawnika, który mówi Twoim językiem i rozumie Twój biznes? Jesteśmy tutaj, by Ci pomóc. Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w prawie spółek i nieruchomościach, a nasze doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i koordynowaniu projektów o znacznym stopniu złożoności i skomplikowania pomogło wielu naszym Klientom osiągnąć sukces w swoich branżach.

  Data dodania: 18 03 2023 · szczegóły wpisu »